Site Tools


zk:apie_kluba

Apie ŽK "Ąžuolas"

Buvo tokia istorija… Kadais kilo mintis įkurti Ąžuolo visuomeninę organizaciją. Susibūrė entuziastai ir sugeneravo sprendimą, jį užrašė ant popieriaus, nunešė kur reikia. Ėmė ir gimė „ŽK Ąžuolas“. O štai vėlų rudenį ėmė plaukti dividendai už pastangas. Ir įplaukė šiek tiek.

Pirmiausia apie filosofiją: „ŽK Ąžuolas“ yra KTU ž/k „Ąžuolas“ brolis. Tikslas pradžiai - remti rimtas keliones inventoriumi. Orientacinė narių auditorija - daugiausia ąžuoliečiai, kuriems jau pabiro smėlis ir kurie visada pasiruošę padėti savo jaunesniems draugams ąžuoliečiams bendraja prasme. Pagrindinė finansinė idėja - gyventi iš 2% nuo sumokėtų mokesčių ir šiuos pinigus leisti inventoriaus pirkimui, bei naudoti jį rimtoms kelionėms.

Kad inventorius būtų saugomas ir tikslingai naudojamas, susėdę sumąstėm sekantį mechanizmą. Pastabos wellcome.

Kas gali tapti nariu? Ąžuoliečiai

Kaip galima tapti jos nariu? Reikia Valdybai pateikti raštišką prašymą įstojimui į klubą ir sumokėti metinį nario mokestį.

Klubo nario pareigos. Mokėti metinį mokestį. Mokestis bus investuojamas į inventorių.

Kas turės teisę naudotis klubo inventorium? ŽK Ąžuolas nariai užfiksavus pasiskolinimą inventorininkui. Jeigu inventorių nori pasiskolinti ne ŽK Ąžuolas narys - jis gali tai padaryti po atskiro „face control“, kurį atlieka inventorininkas pasitaręs su valdyba. Šituo yra siekiama:

  1. Tausoti įrangą ŽK Ąžuolas nariams
  2. Leisti įrangą skolintis biedniems studentams labai labai norintiems išvykti į rimtą žygį, bei neturintiems už ką jos nusipirkti
  3. išvengti piktnaudžiavimo (2) punktu

Klubas yra Lietuvos alpinizmo asociacijos narys, todėl klubo nariai, turintys reikiamą patirtį gali gauti LAA pažymėjimą.

zk/apie_kluba.txt · Keista: 2008/07/14 18:12 vartotojo xeon