Site Tools


know:zygeliu_vietoviu_baze

Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
know:zygeliu_vietoviu_baze [2007/11/13 21:03]
aurimas
know:zygeliu_vietoviu_baze [2007/11/13 21:40]
aurimas
Linija 11: Linija 11:
 ===== Registras ===== ===== Registras =====
  
-^ Pavadinimas ^ Šaltinis ^+^ Pavadinimas ^ Šaltinis ​ir aprašymas ​^
 | Panemunė: Kaunas-Jurbarkas | {{know:​zygeliu_vietoviu_baze:​panemunekaunasjurbarkas.doc|Įvairi informacija apie vietoves, miestelius, objektus ir pan.}} | | Panemunė: Kaunas-Jurbarkas | {{know:​zygeliu_vietoviu_baze:​panemunekaunasjurbarkas.doc|Įvairi informacija apie vietoves, miestelius, objektus ir pan.}} |
 | Pakaunės partizanai | **122**; apie paskutinius partizanus, veikusius Kazlų Rūdos miškuose; apie "​Ąžuolo"​ pastatytą žymeklį tiems partizanams atminti | | Pakaunės partizanai | **122**; apie paskutinius partizanus, veikusius Kazlų Rūdos miškuose; apie "​Ąžuolo"​ pastatytą žymeklį tiems partizanams atminti |
Linija 17: Linija 17:
 ===== Kaip patalpinti naują medžiagą ===== ===== Kaip patalpinti naują medžiagą =====
  
-Žygio vadas, surinkęs medžiagą ir pravedęs žygį, turi du pasirinkimus+Žygio vadas, surinkęs medžiagą ir pravedęs žygį, turi dvi galimybes
-  ​Perduoda popierinę medžiagą kraštotyrininkui,​ o elektroninę kibernetikui. Taip pat, pasako kibernetikui,​ kokia yra medžiaga ir kokiu ji pavidalu - kad kibernetikas žinotų kaip registruoti. Tada kraštotyrininkas ir kibernetikas daro, kas toliau aprašyta+  ​Perduoda popierinę medžiagą kraštotyrininkui,​ o elektroninę kibernetikui. 
-  ​Padaro visa, kas toliau aprašyta, pats (toliau kraštotyrininkas ir kibernetikas bus kaip vado rolės).+  ​Padaro visa, kas toliau aprašyta, pats.
 \\ \\
 Medžiagos išsaugojimas:​ Medžiagos išsaugojimas:​
-  - Kraštotyrininkas deda popierinę medžiagą ​(jei tokios yra) į reikiamo dydžio papkę, polietileninę įmautę ar pan. Tada ant to daikto ​aiškiai užrašo vietovės arba kitokį, įvardijantį ​turinį, pavadinimą+  - Kraštotyrininkas deda "popierinę" ​medžiagą į reikiamo dydžio papkę ar pan. Tada ant viršelio ​aiškiai užrašo vietovės arba kitokį ​pavadinimąkuris įvardytų ​turinį. 
-  - Kraštotyrininkas nuneša papkę į 122 ir deda ją į bendrą ​tokiam reikalui ​paskirtą stalčių ar dėžę. Stalčių reikia pažymėti, kad ten yra žygių vietovių ​informacija.+  - Kraštotyrininkas nuneša papkę į 122 ir įdeda ją į bendrą ​kraštotyrinei medžiagai ​paskirtą stalčių ar dėžę. Stalčių reikia pažymėti, kad ten yra kraštotyrinė ​informacija.
   - Kraštotyrininkas praneša kibernetikui,​ kad 122 paliko medžiagą.   - Kraštotyrininkas praneša kibernetikui,​ kad 122 paliko medžiagą.
-  - Kibernetikas ​įdeda elektroninę ​medžiagą ​(jei tokios yra) čia - kaip failinius priedus. +  - Kibernetikas ​registruoja ​medžiagą į registrą, nurodydamas ​medžiagos ​pavadinimą, ​šaltinius ​ir, jei reikia, aprašymą"​Popierinės" ​medžiagos šaltinis ​visada turėtų būti 122. Jei yra elektroninės medžiagos, tai kibernetikas ją čia pat įkelia ir nurodo ​reikalingus failus.
-  - Kibernetikas registruoja vietovę ​į registrą ​ir nurodo ​medžiagos šaltinius. ​Jei yra popierinės medžiagos, tai šaltinis ​122. Jei yra elektroninės medžiagos, tai šaltinis - nuorodos ​į visus reikalingus ​prikabintus ​failus.+
 \\ \\
 Štai ir viskas. Paprasta, ar ne? Štai ir viskas. Paprasta, ar ne?
  
know/zygeliu_vietoviu_baze.txt · Keista: 2007/11/13 21:40 vartotojo aurimas