Site Tools


faq:mailing_list

1. Kaip rašyti į konferenciją?

Visus laiškus į konferenciją rašykite adresu azuolai@azuolas.org

2. Kaip prisijungti prie konferencijos?

Norėdami prisijungti prie Ąžuolų konferencijos, turite iš savo pašto dėžutės išsiųsti tuščią laišką adresu: azuolai-subscribe@azuolas.org. Tuomet gausite laišką, reikalaujantį patvirtinimo. Tiesiog padarykite 'Reply' ir nepakeistą laišką išsiųskite atgal. Turėtumėte gauti laišką apie sėkmingą prisijungimą. Bingo!

3. Kaip atsijungti nuo konferencijos?

Norėdami atsijungti nuo Ąžuolų konferencijos, turite iš savo pašto dėžutės išsiųsti tuščią laišką adresu: azuolai-unsubscribe@azuolas.org. Tuomet gausite laišką, reikalaujantį patvirtinimo. Tiesiog padarykite 'Reply' ir nepakeistą laišką išsiųskite atgal. Turėtumėte gauti laišką apie sėkmingą atsijungimą. Bingo!

4. Ar galima siųsti attachmentus į konferenciją?

Deja, attachmentų saugumo sumetimais į konfenreciją siųsti negalima. Jei pasiųsite laišką su attachmentu, laiškas praeis, o attachmentas bus atkabintas. Jei attachmentą prasiųsti būtinai reikia, tuomet pasiųskite laišką konferencijos administratoriui adresu azuolai-owner@azuolas.org

5. Kodėl nebegaunu laiškų iš konferencijos?

Gali būti kelios priežatys:

  • nepavyko prisijungti prie konferencijos. Įsitikinkite, kad tikrai gavote patvirtinantį laišką apie sėkmingą prisijungimą
  • buvote automatiškai atjungtas nuo konferencijos. Tai nutinka tuomet, kai tam tikrą laiką jūsų el. pašto adresas buvo nepasiekiamas - t.y. jūsų el. pašto adresu pasiųsti laiškai grįždavo atgal (pvz., persipildžiusi pašto dėžutė, ryšio problemos, jūsų pašto serverio problemos ir pan.). Vėl prisijunkite prie konferencijos.
  • techninės problemos: serveris „nugriuvęs“, blogas ryšys ir pan. Apie tai praneškite konferencijos administratoriui.

6. Kodėl mano laiškas nepatenka į konferenciją?

Tai gali būti dėl kelių priežasčių:

  • esate nepajungtas prie konferencijos (arba atjungtas). Tuomet turėtumėte gauti atsakymą, jog laiškas laikinai yra pristabdytas. Konferencijos moderatorius gaus pranešimą apie jūsų siųstą laišką ir nuspręs - persiųsti jį į konferenciją ar atmesti. Tai gali užtrukti iki dienos-dviejų.
  • laišką siunčiate ne iš to paties el. pašto adreso, kuriuo esate prisijungęs prie konferencijos. Kadangi konferencijoje rašyti gali siųsti tik registruoti vartotojai, todėl ir laišką siųsti turite iš to el. pašto adreso, kuriuo esate prisiregistravęs.
  • laiškas laikinai pristabdytas dėl savo dydžio, siunčiamo turinoi ir pan. Gausite pranešimą apie tai. Konferencijos administratorius peržiūrės šį laišką ir patvirtins arba atmes jį.
  • techninės serverio problemos. Jei išsiųsto laiško negaunate per 6 valandas, tuomet informuokite konferencijos administratorių tiesiogiai email'u arba ICQ.

7. Kur rasti konferencijos archyvą?

konferencijos archyvą galite rasti šiais adresais:

8. Neradau atsakymo į savo klausimą...

Jei neradote atsakymo į savo klausimą arba vis vien veikia ne tiap kaip norite, tuomet rašykite laišką konferencijos administratoriui adresu azuolai-owner@azuolas.org

faq/mailing_list.txt · Keista: 2007/11/05 23:43 vartotojo aurimas