Site Tools


climbing:ispanija2010

Montserrat (Katalonija/Ispanija) 2010

Data

2010-10-30 - 2010-11-05

Vieta

Montserrat, Katalonija, Ispanija.

Dalyviai

  1. Justė
  2. Edas
  3. Marius
  4. Laurynas

Bendras inventorius

Inventorius Kiekis Kas ką paima Pastabos
Dinaminė virvė 60 m 2 Problema: Visos Ąžuolų virvės yra 50 m ir mažiau
Atotampos 2×16 viso: 32 LS: 13 LS: turiu 8 savo ir 5 ŽK
Kilpos ? LS: 5 LS: turiu 8 savo JP: turiu da 3
Karabinai 4×4 viso: 16 Kiekvienas pasiima po 4 užsukamus karabinus (vienas nusileidimo įrenginiui, vienas savisaugai, du - stotims organizuoti; realiai tai gal ir galima dviejų būtų atsisakyti (ty, imti iš viso 14))
Aprašymai
Degiklis 1 Klausimas: kas labiau einama Ispanijoje: užmaunami ar užsukami?
Puodai 1 kompl (2 puodai) LS Tie patys puodai, kur buvo Sokolikuose
Minimalios vaistinėlės 2 1 Edas, 1 Laurynas

Atsakyti klausimai

Logistika

JP dėl autobusų į Barseloną: labai geras aprašymas žemiau. Kaina: 21EUR į abi puses. http://www.barcelona-tourist-guide.com/faq/questions/3/How-To-Travel-From-Girona-Airport-to-Barcelona%3F

dėl traukinio iš Barselonos: info žemiau. kaina: 15,5 EUR į abi puses, ir dar priklauso nuo to, kaip žadi pasiekt patį kalną (keltuvu ar kažkokiu funikulierium) http://www.barcelona-tourist-guide.com/en/tour/barcelona-montserrat.html

dėl auto: 90EUR+50EUR (benzas)+20EUR(stovėjimas) išeina 160. Dėl mašinos sprendžiant, svarbu: a) ar visi kartu atvarom - išskrendam. Jei kartu - aš už auto, Jei ne - gali būt mažiau skausmo su autikais. b) ar daug galvojam duotis po apylinkę.

Nakvynė

  1. Palapinės neįmam nes Montserrat'e negalima jų statyti. Be to, papildomas svoris lėktuve.

Maitinimasis

Lipimas

  1. Kaiščių, skėčių ir pan. neimam, nes ten konglomeratas ir nelabai yra kur juos kišti. Be to, didžioji dalis maršrutų yra prakalti. Tad tiesiog rinksimės prakaltus.

Kita

Neatsakyti klausimai

Logistika

  1. Viešas transportas ar nuomotis automobilį?

Nakvynė

  1. Rastamanų urvas ar Sant Benet „refuge'as“?
  2. Nakvynė Marumui/lasui 2010-11-05/06?

Maitinimasis

JP: Pasiūlymai/pasvarstymai dėl mitybos. siūlau Imti iš lietuvos tik smulkmenas: arbata, prieskoniai, druska. visa kita perkam vietoj. Simutis rašė, kad vietoj yra normalių supermarketų centralizuotai šiltas maistas verdamas vakare. ryte - gal nebūtinai? galima rytais užsimetinėti už žando visokiu muslius. Arbata kokia rytais gali būti verdama.

Klausimai pasvarstymui Manau, kad išskyrus gal kokį vakarinį maisto virimą, mityba decentralizuota. Ką manote? ypač tai liečia dieną, trasose valgomą maistelį. kodėl: skirtingi skoniai ir poreikiai (vieni varomi sausainiais, kiti dz.vaisiais, treti snickersais).

Lipimas

Kita

  1. Ką veikiam per poilsio dieną arba esant nelipamam orui?

JP: kitaip: kas pasidomės apylinkių įžymybėmis? Klausimas beje, susijęs su transportu. Ta prasme, jei jamam auto, daugiau visokių galimybių. Jei ne - priklausom nuo vietinių autobusų tinklo. Tuo irgi reikia pasidomėti, svarstant vietines įžymybes.

mano pageidavimai dėl vietinių įžymybių: vietiniai gražūs kaimai, įdomus maistas. dušas…

climbing/ispanija2010.txt · Keista: 2010/10/25 11:13 vartotojo lasas